RUKOS

Wykończenie wnętrz Wrocław

Wykończenia wnętrz we Wrocławiu już od 650 zł/mk2

Nasza Firma zajmuje się  wykończeniem mieszkania pod klucz we Wrocławiu. Wykończenie pod klucz, to wyjątkowo wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu na zajmowanie się urządzaniem przestrzeni od podstaw. Na tę usługę decydują się najczęściej osoby, które nie mają wiedzy dotyczącej budownictwa, a chcą, aby ich dom został wykończony prawidłowo i estetycznie. Zdarzają się też klienci, którzy przeprowadzają się z innego miasta (a nawet kraju!) i po prostu nie mają możliwości samodzielnego wykonania wykończenia. Wtedy z pomocą przychodzimy my -Firma RUKOS!

Jak wygląda proces wykończenia pod klucz?

Wykończenia pod klucz we Wrocławiu odbywają się po ustaleniu z klientem wszystkich szczegółów. Po zatwierdzeniu projektu i wybraniu materiałów, rozpoczynamy pracę w mieszkaniu. Najczęściej działamy na sprawdzonych materiałach budowlanych, ale kwestie dotyczące wyposażenia – całkowicie zależą od decyzji klienta. To my pilnujemy wszystkich terminów i odpowiadamy za zrealizowanie planu. Państwo wchodzą do mieszkania gotowego do użytku!

Jeżeli szukają Państwo firmy, która zajmie się wykończeniem mieszkania pod klucz we Wrocławiu czy też w innym mieście w okolicy, to zapraszamy do kontaktu.  Zawsze chętnie doradzimy w razie wszelkich wątpliwości. Na spotkaniu zostaną omówione wszystkie szczegóły i przedstawimy Państwu wycenę projektu oraz wykończenia pod klucz.

Zobacz sam co myślą o nas nasi Klienci: https://rukos.oferteo.pl/

Zapraszamy również na Naszą stronę https://www.instagram.com/wykonczeniawroclaw.pl

k1
Zadzwoń teraz!